You are currently viewing Anime gyűjtő és fansub oldalak listája

Anime gyűjtő és fansub oldalak listája

Ha csak magyarul szeretnél animét nézni, akkor nehéz lehet megtalálni a kedvenc anime sorozatod új részeit vagy a magyar feliratot hozzá. Ebben szeretnénk segíteni a következő gyűjtéssel. Ti tudtok egyéb oldalról? Kérlek írjátok meg a kommentekben.

Link gyűjtő oldalak:

  1. Link univerzum- https://link-univerzum.gportal.hu/
  2. Szinkronos Animék Blogja- https://szinkronosanime.me/
  3. Animem- http://animem.org/, szezonális animék, discord oldal
  4. Animegun- https://animegun.eu/, gyűjtőoldal, sok anime
  5. Isekai- www.isekai.hu

Fansub oldalak:

  1. Guddo-fansub- https://guddofansub.hu/, animék kiváló minőségben feltöltve
  2. UraharaShop- https://uraharashop.hu/, 600 anime
  3. Naruto-kun- https://naruto-kun.hu/news.php, animék és mangák kiváló fordítással
  4. Namida Fansub-http://www.namida-fansub.hu/news.php
  5. ricz/ronin factories-https://riczroninfactories.eu/news.php, kiváló anime fordítások
  6. Nightorizon Fansub- http://www.nightorizonfansub.nhely.hu/
  7. Mirai Fansub- https://m.facebook.com/miraisub/
  8. Anime Center- https://acteam.hu/ rengeteg anime és manga project
  9. saiyanrivals- http://saiyanrivals.hu/
  10. Anime Sekai- http://www.animesekaiteam.nhely.hu/
  11. Haru Sub- http://haru-subs.hu/
  12. Yoru Sub- https://yorusubs.hu/
  13. Daikirai- http://daikiraiprojektjei.hu/
  14. Anime Series- http://animeseries.gportal.hu/
  15. Dragon Hall- https://dragonhall.hu/news.php
  16. Animeaddicts- https://animeaddicts.hu/ 800+ anime, rengeteg manga
  17. Nanashi- https://nanashi.hu/
  18. Kazokusub- https://kazoku-subs.gportal.hu/
  19. Beater Fansub- http://beaterfansub.hu/
  20. AnimeAddicts felirat archívuma- http://animeaddicts.hu/file/sub.php
  21. Magyar Anime- https://magyaranime.hu/ 300+ anime

Vélemény, hozzászólás?